Jesteśmy pewni, że w projektowaniu nie ma rzeczy niemożliwych!

Wychodząc z tego założenia, jako doświadczeni architekci poszukujemy nieustannie nowych rozwiązań, oryginalnych form i nieodkrytych dotąd funkcjonalności. Wykorzystując zdobyte doświadczenie, wiedzę i sprawdzone umiejętności, nadzorujemy całość procesu inwestycyjnego tak, by skutecznie doprowadzić projekt do realizacji.

JK architekci to nowoczesna i dynamiczna pracownia specjalizującą się w projektowaniu budynków biurowych i hotelowych. Efekty naszej pracy spotkały się z uznaniem w postaci nagród i wyróżnień, również w obrębie innych projektów architektonicznych. Cel, który nam przyświeca, to tworzenie architektury odważnej i ambitnej. Nasz zespół składa się z kreatywnych i odpowiedzialnych specjalistów. To właśnie Profesjonalizm i umiejętności pozwalają zagwarantować kompleksową realizację wszelkich powierzonych nam zadań.

Metody pracy, które stosujemy podczas tworzenia opracowań projektowych, zapewniają nam kreatywność i wysoką jakość tworzonego projektu. W połączeniu z wysokimi kwalifikacjami pracowników jesteśmy w stanie, dzięki zastosowaniu optymalnych rozwiązań, spełnić oczekiwania każdego klienta. Dobry projekt często przekłada się na obniżenie kosztów całej inwestycji budowlanej, m.in. przez zastosowanie właściwych technologii i odpowiednich materiałów budowlanych. Dzięki przemyślanym i najbardziej prawidłowym pomysłom na etapie projektu, możemy stworzyć obiekt o odczuwalnie niższych kosztach budowy i późniejszej eksploatacji.

Właścicielem biura jest Jan Kozłowski architekt z blisko 20-letnim doświadczeniem, od kilkunastu lat związany z Gdynią. Wiele nowatorskich projektów architektonicznych jego autorstwa wpisało się na stałe w krajobraz trójmiasta i okolic.

PREZENTACJA BIURA